Dom ekologiczny- dom energooszczędny ogrzewany pompą ciepła

Dom ekologiczny to nowoczesny i komfortowy dom energooszczędny, który w harmonii z naturą wspiera dobre samopoczucie domowników. Doradcy ecoway pomagają wybudować Państwa dom i sprawnie wyposażyć w instalacje, które obniżają koszty utrzymania oraz chronią środowisko i zdrowie mieszkańców.


Dom pasywny czy dom ekologiczny?

Decyzję jako korzystać z najnowszych technologii zostawiamy naszym klientom. Drogi wyboru natomiast są dwie: Dom pasywny korzystajacy z systemu rekuperacji i powietrznego wymiennika ciepła oraz dom ekologiczny wyposażony w klasyczną wentyalcję grawitacyjną oraz pompę ciepła z wysokowydajnym, glikolowym wymiennikiem ciepła. Można oczywiście łączyć obydwie drogi budując ekologiczny dom pasywny - w zasadzie darmowy w utrzymaniu, komfortowy, nowoczesny i przyjazny użytkownikom. Zapytaj się ecoway, jak tego dokonać? Który projekt wybrać i jak budowac?


Projekty domów ekologicznych

Przegladając projekty domów zwróćcie Państwo uwagę na ich konsturkcję, technologię i rodzaj ogrzewania lub dobierzcie taki, który odpowiada Wam rozkładem i bryłą - resztę można łatwo zmienić. Elewacja może wyglądać zupełnie inaczej, wybudować można dom w innej technologii i standardowo - każdy dom można i powinno się wyposażyć w pompy ciepła. Polceamy projekty domów - a do każdego projektu KUPON RABATOWY 5% zniżki na pompy ciepła.