Firma ecoway, czyli budowa domu, pompy ciepła i kolektory słoneczne


Firma ecoway powstała po to, aby wspierać ochronę środowiska i zdrowy tryb życia. Pomagamy budować domy energooszczędne, instalować urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii, zaopatrujemy budynki w ekologiczne ciepło i czystą, zdrową wodę. Dzięki współpracy z nami, nasi klienci cieszą się energetyczną niezależnością, bezpieczeństwem i zdrowiem.

Dodatkowo, zamiast dostarczać kosztów, nasze podpowiedzi owocują oszczędnościami w każdym budżecie, a ekologiczne rozwiązania ecoway przyczyniają się do ochrony przyrody całej planety.

Przekonaj się sam, ile możesz zyskać na budowie domu z ecoway lub znajdź Partnerskie Biuro Projektowe w naszym katalogu i obejżyj proponowane projekty domów.


Czemu pompy ciepła, a nie kolektory słoneczne?


Pompy ciepła są bezkonkurencyjne w pozyskiwaniu darmowej, ekologicznej energii. To najtańsze ogrzewanie na rynku! Dalczego kolektory słoneczne sie nie opłacają? Pieniądze na nie wydane, w momencie instalacji pompy ciepła niegdy się nie zwrócą. Dlatego, że kolektory słoneczne pozyskują rocznie zaledwie 10% tej energii, którą pozyskuje pompa ciepła z gruntu.

Inwestycja w kolektory słoneczne jest opłacalna tylko wtedy, gdy nie możemy lub nie chcemy skorzystać z pompy ciepła. Najczęściej mowa tu o starym systemie centralnego ogrzewania i kolektory słoneczne są instalowane do produkcji ciepłej wody, a nie do ogrzewania budynku.

Masz Pytania? - Wyślij formularz zgłoszeniowy,
a odpowiemy i pomożemy z inwestycją.