Kolektory słoneczne - cennik, systemy solarne ceny

Korzystając z poniższego kalkulatora znajdziecie Państwo średnie ceny na kolektory słoneczne i kompletne systemy solarne. Warto wiedzieć, że wycenia się standardowo kolektory słoneczne na dachu wraz z zasobnikiem na ciepłą wodę (200-400 litrów) oraz niezbędnym osprzętem. Takie systemy solarne mają gotowe ceny i podpowiadamy, aby porównywać cennik, który opisuje kompletne kolektory słoneczne, a nie tylko elementy zestawu.

Cennik - kolektory słoneczne:

Liczba domowników:
Zużycie wody:
Typ kolektora:

Dotacje 45% - kolektory słoneczne dofinansowanie.

JUŻ TERAZ w ecoway dostępne są dotacje 45% na montaż kolektorów słonecznych.

Kroki wspólpracy:
1. Dobór kolektora
2. Złożenie wniosku o dotację
3. Po przyznaniu dotacji - instalacja
4. Protokół odbioru i rozliczenie dotacji

Wypełnij formularz kontaktowy, o przyznaniu dotacji decyduje kolejność zgłoszeń.


Najpierw pompy ciepła, potem kolektory słoneczne!

Pomimo swojej ceny, kolektory słoneczne potrafią być użyteczne w każdym budynku, ale zawsze wcześniej sugerujemy zastosowanie pompy ciepła. Tym bardziej, że ceny na kolektory słoneczne i pompy ciepła znacznie się wyrównały.
Wystarczy sprawdzić cennik na pompy ciepła.

Kolektory słoneczne dla zdecydowanych.
Tym z Państwa, którzy nie decydują się na pompy ciepła, polecamy kolektory słoneczne. Cennik ubraliśmy w kalkulator, aby systemy solarne miały swoje właściwe ceny bez potrzeby szukania kolumn w tabeli. Najlepszy współczynnik ceny do jakości mają kolektory słoneczne polskich producentów. Technologia jest już dobrze znana. Zawsze warto zaglądać w cennik, kolektory słoneczne zachodnich koncernów bowiem potrafią być droższe nawet o kilka tysięcy złotych.